Wirtualny spacer 360 - showroom online

inne


Wirtualny Katowice, spacer Katowice, showroom Katowice, online Katowice

Wraz z postępem technologii i coraz większą popularnością prowadzenia działalności przez internet coraz więcej firm z różnych branż decyduje się na wirtualny showroom na stronę internetową.

Wykorzystywane są jako dopełnienie sklepów internetowych lub jako salony wystawowe online. Dzięki nim można wybrać się w łatwy sposób na wirtualny spacer po sklepie lub stoisku targowym.

Klient „odwiedzający” wirtualny salon wystawowy może dokładnie obejrzeć interesujące go przedmioty z każdej strony, z bliska lub w oddaleniu. Może także w łatwy i szybki sposób zapoznać się z opisem produktu lub obejrzeć wideo zawierające interesujące go informacje.

Dzięki nim jest możliwy wirtualny spacer 360 stopni po wybranej przestrzeni. Showroom online sprawdza się bardzo dobrze nie tylko w przypadku stoisk targowych czy niedużych sklepów np. z urządzeniami elektronicznymi, ale także z powodzeniem jest wykorzystywany jako wirtualna przestrzeń wystawowa dużych salonów. Sklepy meblowe z zaaranżowanymi pomieszczeniami czy salony samochodowe także mogą z nich korzystać, w ten sposób ułatwiając klientom obejrzenie produktów bez konieczności odwiedzania sklepu stacjonarnego.

W ofercie znajdą państwo ponadto:
✔️ Wirtualne stoiska targowe
✔️ Wirtualne showroomy
✔️ stoiska targowe
✔️ wyspy handlowe
✔️ spacery wirtualne 360

Zapraszamy
https://eventlogistica.com


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 651

nr ogłoszenia: 18771